Neem contact met ons op
Heeft u vragen over onze producten of wenst u meer informatie? Onze experten staan voor u klaar.
Hermoo Belgium BV
Lichtenberglaan 2045 3800 Sint-Truiden België
Bekijk op google maps
011/68 68 66

In ons magazijn kan u terecht voor de aankoop van alle materialen en gewasbeschermingsmiddelen en plantenvoedingen.

  • Vanaf 1 maart t.e.m. 31 oktober
    maandag: 8u-12u en 13u-18u
    dinsdag: 8u-12u en 13u-18u
    woensdag: 8u-12u en 13u-18u
    donderdag: 8u-12u en 13u-18u
    vrijdag: 8u-12u en 13u-18u
    zaterdag: 8u-12u

  • Vanaf 1 november t.e.m. 28 februari
    maandag: 8u-12u en 13u-17u
    dinsdag: 8u-12u en 13u-17u
    woensdag: 8u-12u en 13u-17u
    donderdag: 8u-12u en 13u-17u
    vrijdag: 8u-12u en 13u-17u
    zaterdag: GESLOTEN

Team
Commercieel-Technisch Medewerker
Anke Vanmeenen
anke.vanmeenen@hermoo.be
0491/ 45 61 38
Commercieel-Technisch Medewerker
Dieter Cauffman
dieter.cauffman@hermoo.be
0476/86 97 30
Commercieel-Technisch Medewerker
Jean Hardy
jean.hardy@hermoo.be
0475/49 37 70
Commercieel-Technisch Medewerker
Geert Haesevoets
geert.haesevoets@hermoo.be
0476/86 97 30
Commercieel-Technisch Medewerker
Geert Avermaete
geert.avermaete@hermoo.be
0475/49 37 64
Commercieel-Technisch Medewerker
Jos Gerits
jos.gerits@hermoo.be
0475/49 37 64
Commercieel-Technisch Medewerker
Johan Andries
johan.andries@hermoo.be
0476/41 62 58
Commercieel-Technisch Medewerker
Hendrik Mercken
hendrik.mercken@hermoo.be
0496/ 91 08 39
Commercieel-Technisch Medewerker - Balie
Roel Jacobs
roel.jacobs@hermoo.be
0477/89 28 02
Commercieel-Technisch Medewerker - Balie
Johan Jackers
johan.jackers@hermoo.be
011/ 70 57 79

We helpen je graag verder.

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

Arvesta Belgium BV, divisie Hermoo
Aarschotsesteenweg 84, 3012 Wilsele (Leuven) (België)
BTW BE 0734.562.390
RPR Leuven
hermoo@hermoo.be